El seu patrimoni en
bones mans

GESTIÓ DE PATRIMONI I LLOGUERS CAFUR


El seu patrimoni en bones mans

Des del nostre departament de gestió patrimonial i lloguers actuem paral•lelament amb la resta de l’organització per tal d’optimitzar i aprofitar el rendiment al màxim. Oferim assessorament en tot tipus de gestions dels seu immobles, amb tracte personalitzat, atenció i informació permanent, sota la responsabilitat de l’administrador de finques col·legiat.

Serveis a patrimonis i lloguers

La revaloració constant del patrimoni i la seva seguretat només s'aconsegueixen amb una gestió realment seriosa i eficaç. Per això, a Cafur ens encarreguem de realitzar tots aquells tràmits que comporta la gestió integral del seu patrimoni i lloguer de la seva propietat, per obtenir-ne la màxima rendibilitat i optimització.
El nostre equip de professionals Cafur realitza una acurada selecció d'inquilins, per garantir-li la màxima seguretat en el lloguer del seu immoble.

Gestió administrativa i econòmica
Gestió comercial
Oficina Virtual Cafur Online
Gestió de manteniment i obres
Consulting immobiliari:
Assegurances:

Contacti amb el seu equip de Gestió de Patrimoni i Lloguers:
José Luis Blasco
Cap de Departament
jlblasco@cafur.es
Mª Ángeles Villén
Responsable Liquidacions/ Cobraments
mavillen@cafur.es
Isabel Covas
Responsable de Pagaments
icovas@cafur.es
Cristina Andrés
Assessora de Comptes
candres@cafur.es
Esmeralda Jiménez
Cobraments
ejimenez@cafur.es
Alberto Bosqued
Caixa
abosqued@cafur.es
Francesca Gibert
Auxiliar Pagaments
fgibert@cafur.es
Pepita Quintana
Auxiliar Liquidacions
pquintana@cafur.es


Departament Gestió de Patrimoni
93 318 23 74 patrimoni@cafur.es

LI POT INTERESSAR


Oficina Virtual Cafur Online

24 Hores al seu servei
Actes, incidències, liquidacions…


Facebook Twitter

© CAFUR. Balmes, 30. 08007 Barcelona. T (+34) 93 318 23 74 F(+34) 93 412 21 36 cafur@cafur.es. www.cafur.es
Cafur des de 1930

Les cookies ens permeten oferir els nostres serveis. A l'utilitzar els nostres serveis, acceptes l'us que fem de les cookies.